ARMA 2 DLC Rychlá Rota

by angry / Pátek, 30 Květen 2014 / Published in ARMA

ARMA 2 DLC Rychlá Rota

Co tu pro vás máme

Struktura serveru
Server jede na DLC ArmA2 Armáda české republiky.
Naleznete zde všechna vozidla, zbraně a předměty, která jsou nabízena tímto DLC (např: L-159 Alca, Tatra 810, T-72 M4CZ, PandurII 8×8 CZ, RM 70, Touring car tzn. Octavia II, ze zbraní 3 úpravy CZ75, CZ 750, 3 úpravy CZ 805 Bren a 3 úpravy CZ Skorpion Evo 3)
Na serveru lze použít oblečení všech možných armádních celků.
Rozdíly oproti jiným serverům:
Na rozdíl od serverů např: DayZ se zde jedná o opravdovou simulaci boje v armádním prostředí v plném rozsahu jak Vám to může hra nabídnout.
Nejedná se o nějakou plošnou střílečku, jakou např: DayZ je, ale probíhá zde v hlavní řadě přímé taktizování při boji, pozorování oblastí pro zjištění nepřátelského kontaktu a podpora pro jiné týmy.
Jedná se o simulaci nejen v oblasti boje, ale i v oblasti volného času a velení. Co se týče velení bude na serveru vytvořen generální štáb skládající se z adminů serveru + do budoucna z dobře hrajících lidí, kteří si toto místo zaslouží a dopracují se k tomu určitým kariérním postupem. Jak jste jistě pochopili na serveru budou zařízeny armádní hodnosti podle armády USA, kdy se bude každý hráč nižší hodnosti muset slušně chovat k hráči s vyšší hodností a také ho v rámci pravidel poslouchat.
Naše myšlenka:
Naše myšlenka spočívá v tom, aby hra na serveru byla reálnou a záživnou simulací reálného boje. Chceme aby jste si hruna tomto serveru plně užili a aby jste poznali že nejenom plošná střílečka, ale hlavně týmová spolupráce je velmi záživný a srandovní způsob hry. Takové prostředí pro profesionální, záživnou a srandovní hru Vám bude zajišťovat zkušený tým adminů, kteří se budou snažit Vám nejenom vyjít vstříc s Vašimi požadavky a prosbami, ale také Vám budou pomáhat při problémech jak herních tak neherních (hrubost hráčů, apod.)

Těšíme se na Vaši přízeň a na to až si k nám přijdete zahrát.
Admin team RR-ArmA2

5 komentářů

 1. FlyingPete_SK
  Červen 2nd, 2014

  Ahoj je nejaký návod nato ako získať tento mód a hodiť ho do hry ?


  • ArmA2-Admin_Server
   Červen 3rd, 2014

   Pokud jsi neprošel výběrovím řízením, tak nelze stáhnout DLC Rychlá Rota.


   • FlyingPete
    Červen 3rd, 2014

    No ja by som aj rád ale neviem koho kontaktovať 😀 Rambaldi mi poradil Cjohna ale toho na ts neviem násjť


    • ARMA2-ADMIN_SERVER_
     Červen 4th, 2014

     Ano musíš počkat do 26.6.2014 to bude servr opětovně spuštěn, Bohužel tet tomu tak není, provádíme na DLC Rychlá Rota Změny ale nevíme jak to bude ze sloty slotů pro Rychlou Rotu je 19 a furt máme plno pokud projdeš výběrovím řízením otevřme ti tvůj vlastní slot… 😀 Děkuji za pochopení CJohn a Denny


 2. ARMA2_SERVR_Rychlá Rota_
  Červen 4th, 2014

  Pro všechny fanoušky a příznivce Servr Rychlá Rota pojede aš 26.6.2014 Děkuji za pochopení hlavní admin CJohn