Individuální mise, Smolensk, Q&A

by Liflaen / Pátek, 21 Listopad 2014 / Published in WoT

Individuální mise, Smolensk, Q&A

Zdravím všechny, opět u překladu z FtR. Tento týden jsme měli docela hodně článků týkající se tanků, kampaně, misí na Prosinec a Leden a kdo ví co ještě. Důvodem, jak už jsem jednou zmiňoval, je velké množství, dle mě, zajímavých článků. Přeci vás nemohu ošidit o mise na Prosinec, nebo o hotfix, který vychází druhý den. Ovšem rozhodl jsem se, že vždy v pátek si dáme takový „Páteční překlad z FtR“. Samozřejmě i mimo pátek mohou vycházet články nebo videa, které najdu, ale to bude závislé na článcích a na mé lenosti. Každopádně v pátek si dáme vždy „klasický“ překlad. Doufám, že to vnitřně doceníte. A na co se dnes podíváme ?

Dnes to bude docela zajímavé, jak už jsme sdílel videa s tanky o které si budeme moci zahrát, dnes se podíváme co a jak. Taktéž se podíváme na novou mapu – samozřejmě ze supertestu a mnoho dalších, takže je co číst. Jdeme na to !

Jak se snaží WG nalákat zpět staré hráče ?

Děkuji za informaci německému hráči maXTC. Jeho kamarád (jméno nezmiňuji), nehrál delší dobu World of Tanks. Na e-mail, kterým se registroval do hry dostal následující obrázek. Je vidět, že Wargaming se snaží zlákat zpět starý hráče. Nepleťte si to s individuálními misemi, které přijdou v aktualizaci 9.5 pro všechny hráče.

Následující obrázek hlásá: „Chceme vás zpět!“ a nabízí individuální misi (na kterou není žádný limit).

– za znovu zapnutí hry a odehrání jedné bitvy: 7 dní prémiového účtu
– odehrání 15 bitev: 10 velkých oprav, 500 zlatých, 500 000 kreditů
– za výhru 10 bitev: 10 velkých lékárniček, 500 zlatých, 500 000 kreditů
– za získání 25 000 zkušeností: 10 automatických hasičáků, 500 zlatých, 500 000 kreditů

A navíc VI prémiový tank – Dicker Max, jen za to, že se přihlásí do hry a odehraje jednu bitvu. To je od WG milé, že ? Jen ještě dodám, že je to časově omezeno a to do 1.1. 2015.

Dicker MAx

odmínky

Zdroje: http://ftr.wot-news.com/2014/11/15/individual-missions-coming-to-eu-server/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/20/individual-missions-time-limited/

Zajímavosti, neboli Q&A

Q = Questions (otázky) / A = Answers (odpovědi)

– S patchem 9.5 do hry přibude 11 tanků, z čehož budou dva tieru 5 (Sherman, Archer) a dva tieru 6 (Firefly a Achilles).
– FV4202 nebude nahrazeno v 9.5.
– Evilly potvrdil, že 9.5 přinese britskou větev stíhačů Archer, Charioteer 8. tier a Firefly (klikněte na jména tanků, přesměrování na to jak vypadají).
– Desítkový britský stíhač bude FV4005, bude se jednat o poměrně mobilní a hbitý stroj
– Q: „Kdy nerfnete prémiovou munici, například když hraju E-75 střílí do mě jenom goldy.“ A: „Statisticky vzato, množství prémiové munice, která trefí E-75 je menší než 20%.“
– Kolovaly zde fámy, že E25 bude mít nerfnuté DPM (poškození za minutu) z 2700 na 2350, neměla by to být pravda
– Storm potvrdil, že aktivní antivirus může mít negativní dopady na World of tanks
– V nějaké nadcházející aktualizaci (nejspíše 9.6) obdrží prémiové tanky další buff na vydělávání kreditů.
– Evilly potvrdil, že se pracuje na opravě bugu získávání zkušeností s prémiovými tanky (více o tomto níže v samostatném článku)
– Individuální mise, které budou představeny v aktualizaci 9.5 nebudou časově omezeny, ovšem jak říká Storm, neměli byste jásat, protože podmínky na splnění budou opravdu těžké (jedná se o tanky StuG IV, Object 260, T55A a T28 Concept).
– Patch 9.5 by měl vyjít někdy v druhé půlce Prosince.
– Hodně hráčů na EU serveru si stěžovalo na to, že se někdy stane v garáži, že se vám oddálí kamera mimo garáž, Storm o tom ví a bug bude opraven.
– Sovětský prémiový tank T-54 model 1945 přijde v dalším roce (tedy 2015).
– Nový mechanismus rammování byl představen v 9.4.
– Zřejmě bude nahrazen efekt odporu terénu.
– Q: „Všichni víme, že v aktualizaci 9.5, bude tankům snížen dohled…“ A (Storm): „Všichni ví, pouze já nic nevím.“
– Podle všeho, tvar zadní části tanků IS-7 a IS-8 koresponduje s historií.
– Něco málo k technické stránce – SerB potvrdil, že střela je schopna prolítnout dírou, která je menší než kalibr. Samozřejmě ve Wot.

– Object 260 je velice hbitý tank (rychlejší dokonce než některé střední tanky) a jeho přední pancíř je velmi nepříjemný, dokonce tak dobrý jako je tomu u IS-7.
– T55A je vynikající, je to něco jako T-54, avšak to není nic překvapivého. Co musím vypíchnout – je to překvapivě mobilní.
– T95E2 má dosti nepříjemný přední pancíř (samozřejmě pro protivníka), ale ve skutečnosti, není zas tak dobrý.
– Panther 88 je pouze něco jako Panther II. Je pomalý, líný a má poměrně špatnou depresi. Čili nepatří k silnějším strojům.

Archer Archer

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/15/evilly-qa/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/19/19-11-2014/#more-19345
http://ftr.wot-news.com/2014/11/18/18-11-2014/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/17/17-11-2014/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/16/16-11-2014/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/15/object-260-t55a-and-t95e2-videos/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/21/couple-more-charioteer-pictures/

Prémiové tanky nemají takový zisk, jaký by měly mít

Následující informace jsou založeny na vyšetřování ohledně této záležitosti, které se objevili v německé sekci EU fóra. O co ve skutečnosti jde ? Modifikátor zkušeností pro prémiové tanky totiž nefunguje, tak jak by měl. Jde o to, že WG nedávno představil větší získávání zkušenosti pro posádku. Avšak jak dokládal screeny německý hráč, posádka nedostala tolik zkušeností kolik měla.
WG o tom ví a pracuje na opravě. Uvidíme zda se dočkáme nějakého odškodnění.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/18/premium-tank-xp-modifier-not-used-in-crew-training/

Nový vzhled módu Opevnění byl představen

Wargaming implementuje webové rozhraní pro Opevnění. Na obrázku níže vidíte jak by to mohlo vypadat.
GUI

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/18/new-stronghold-web-ui/

Opět nová mapa – Smolensk

Minule jsem vám psal ohledně mapy Simferopol, která byla nakonec zamítnuta ze strany vývojářů. Dnes se v rychlosti podíváme na nákres nové mapy – Smolensk.
mapa

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/20/straight-outta-supertest-smolensk-map/

Individuální mise a informace okolo

Tento článek bude takový souhrn všech článků, které se týkají individuálních misí. Jak nejspíš víte, můžeme se těšit na nové individuální mise. Co to ale ty IM doopravdy jsou ? Jsou to (tedy alespoň by to měly být) mise šité na míru každému hráči (rozdílné pro každého hráče). Na jakých kritériích, či jak přesně to bude ještě není známo. V každém případě, co bylo publikováno – v Prosinci (snad na začátku Ledna) se dočkáme individuálních misí s exkluzivními tanky jako odměnou (zahrnující tanky T28 Concept, T55A a Object 260), což by znamenalo, že bychom se IM mohli dočkat v patchi 9.5.

Storm komentoval jak budou mise vypadat. Zřejmě, získání tanku Object 260 bude velmi složité a nejspíše bude mise rozdělena na několik fází jako tomu bylo u mise o IS-6. Není se čemu divit, Object 260 je exkluzivní odměna. Stormův komentář vedl ke komentáři jednoho hráče, který prohlásil, že udělat opět těžkou misi o nějaký tank, v podobě podmínek jaké byly u IS-6 je špatný nápad. Jak hráč prohlásil těžká mise by neměla znamenat nudnost a no life, tedy věčné sezení u počítače. Evilly reagoval na jeho komentář, že by dotyčný hráč měl počkat na podmínky mise než začne dělat ukvapené závěry a dodal, že je příliš brzy na to aby o misi prozradil něco více. Jeho slova nám však dávají naději, že pro jednou možná WG přijde s misí, která nezkombinuje obtížnost a nudnost do jedné. To by mohlo být zajímavé.

Testování IM na supertestu 9.5 již začalo. IM budou rozděleny do čtyř fází, v první fázi si budeme moci zahrát o čtyři tanky (StuG IV, T28 Concept, T55A a Object 260, menší tiery bude lehčí získat). Každý z těchto tanků by měl mít 5 hlavních misí a každá z těch 5 misí ještě dalších 15 pod misí. Samozřejmě když splníte těch 5 misí, který dají dohromady jednu velkou misi dostanete žeton. Zdá se, že budete muset sbírat každý žeton, abyste mohli získat příslušný tank.

Pouze tehdy když získáte jeden tank, můžete začít sbírat žetony na další (tj. budete muset získat StuG IV, abyste mohli začít sbírat žetony na T28 Concept). Mise by neměli být otravné, mělo by se jednat o samostatné bitvy a zahrnovat různé požadavky, jako poškození udělené v bitvě, počet killů, scoutování a také poškození díky nasvícení s artynou. Nejspíše budou i nějaké požadavky na četu. Zřejmě, abyste se mohli dostat až k Objectu 260 budete muset hrát lehké tanky i artyny a mnohé další.

Evilly reagoval na individuální mise, jelikož některým hráčům se nelíbilo, že by museli akci plnit s artynama (což je samozřejmé). Evilly se vyjádřil, že je to jen jedna z možností a potvrdil, že je docela možné, že bude stačit splnit 4 z 5 misí abyste získali žeton. Taktéž potvrdil, že je dost pravděpodobné, že na splnění některých misí budete skutečně potřebovat četu. A dodal, že mise se budou třídit podle tieru a ne podle národností.

T55A
T55A

Zdroje: http://ftr.wot-news.com/2014/11/17/object-260-mission-to-be-complicated/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/21/straight-outta-supertest-individual-missions/
http://ftr.wot-news.com/2014/11/21/evilly-on-individual-missions-changes/

Mezitím v Minsku …

SeRB