Turnaj Bratři ve zbrani 31.05.2014

by angry / Pátek, 30 Květen 2014 / Published in WoTWoT turnaje

Turnaj Bratři ve zbrani 31.05.2014

1. Informace o týmu.

Tým se skládá ze tří členů, kteří mají k dispozici tři taky a to: 1x VII tier a 2x VI tier.
Každý tank v týmu MUSÍ být jiné národnosti.
Všechny tanky na těchto tierech jsou povoleny, ať se jedná o těžký, střední nebo lehký tank, stíhač a dělostřelectvo.
Tanky se zásobníkem a prémiová vozidla jsou povoleny.
Druh a počet munice není omezen.
Tým je omezen součtem hodnocení WN8, aby bylo zabráněno přihlášení příliš zkušených hráčů, kteří by se měli soustředit na ESL a jiné
větší internation akce a turnaje. Součet hodnot WN8 všech členů týmu nesmí přesáhnout 7000, hodnota se vztahuje k začátku turnaje, doporučujeme si nechat rezervu, na případné zvednutí tohoto hodnocení,   WN8 hráčů se bude vztahovat k datu zahájení turnaje !!! Do turnaje se smí zapojit pouze hráči na EU serveru.

2. Jak se přihlásit do turnaje.

Jeden člen týmu (velitel), který bude zodpovídat za komunikaci ve hře a s rozhodčími, posílání výsledků z bitvy
zašle přihlašovací email na adresu bratrivezbrani@rychla-rota-games.cz. Bude zodpovídat za komunikaci, pouze jeho zprávy se budou zaznamenávat. V těle emailu musí být uvedeny jmény hráčů, kteří se zúčastní tohoto turnaje.
Do turnaje se zapojíte zaslání emailu s přiloženým screenem, kde jste obdrželi ocenění Bratři ve zbrani. Tito hráči poté budou zaregistrováni do týmu s velitelem, který pošle email, kde budou přiložené hodnoty WN8, které jsou dohledatelné na: http://wotlabs.net/eu, nebo kdekoli jinde.

Hráči v týmu jsou zaregistrováni a jsou nezaměnitelní! Pokud vám jeden spoluhráč odpadne je zapotřebí v novém sestavení nahrát znovu  Bratry ve zbrani.

3. Mapy, pozvání a tanky

Hrát se bude pouze na třech mapách a to: Velký park (Widepark), Severogorsk, El Halluf
Výcvikovou mapu zakládá tým, který je v rozpisu týmu v 1. pozici (nahoře v tabulce), pokud tak nebude učiněno po 5 minutách, kdy měla být výcviková místnost založena, tak velitel 2. týmu kontaktuje rozhodčího pře TS, že bitvu nezaložil. V případě, že rozhodčí rozhodne o neúčasti prvního týmu, automaticky druhý tým vyhrál a postupuje dále.
V případě, že by se situace obrátila a tým, který by zakládal výcvikovou místnost kontaktoval velitele druhého týmu a on neodpovídal, tak velitel prvního týmu postupuje stejně, jako by se jednalo o první tým.

V případě, že se týmy sejdou ve stanovenou dobu se postupuje následovně:
1. tým, který zakládal mapu si vybírá mapu na které se bude bojovat. 1. tým také začíná s vybíráním tanků po jednom. Tzn.: 1. tým vybere mapu Severogorsk a napíše ji do společného chatu, dále napíše 1. tak, který si na tuto mapu vybrali např. SU-122-44, dále pokračuje 2. tým, který napíše 1. tank, který si vybrali např. T29. Jako další pokračuje 1. tým a tak se pokračuje po jednotlivých tancích, až dojde k úplnému zaplnění obou týmů. U tohoto zadávání platí: Velitel oznamuje tanky a mapu, na které se bude hrát. 1. slovo ( tank) platí, na případnou opravu není místo. Pokud jeden z týmů vezme vozidla jiného typu a spustí bitvu, je možností velitele druhého týmu zaslat screan s výběrem tanků a na jeho základě bude tým diskvalifikován. Velitelé obou týmů se budou chovat slušně a budou si krotit své spoluhráče. Narážky, provokace a hrubé chování se trestá diskvalifikací!

Hra bude nastavena na dobu 10 minut, za výhru se považuje pouze zničení veškeré techniky protivníka. Remíza se považuje za prohru obou týmů, pouze v případě, že se oba týmy snažili bojovat do posledního náboje, pokud po ukončení bitvy bude remíza, tak tým který si myslí, že měl vyhrát, ale nepřátelský tým ujížděl s posledním tankem, nebo záměrně hrál na remízu, tak může zaslat email s námitkou na výsledek bitvy. Rozhodčí poté zaznamená výsledky a zdůvodní rozhodnutí  Herní režim je povolen pouze standardní bitva. Hraje se pouze jedno kolo.

Při dohrání bitvy se o výsledek stará tým, který vyhrál, pokud dojde k porušení pravidel je zapotřebí co nejdříve kontaktovat rozhodčí, aby výsledek přehodnotil a zkontroloval. V případě remízy, prosíme o zaslaní výsledku jednoho týmu. Pokud nedojde ke kontaktování rozhodčí do 20 minut od doby zahájení bitvy, budou oba velitelé kontaktování, aby zaslali výsledky, pokud tak neučiní minimálně jeden z nich, oba týmy budou diskvalifikováni.

V případě, že se taky zničí navzájem, vyhrává tým, jehož tank bude zničen později!

Všechny týmy musí být v konání bitvy na TS Rychlé Roty, kde jim bude přiřazena určitá místnost.

4. Systém postupu a výhra

Hráči budou hrát v tzv. pavoukovém stromu, případě potřeby bude upraven. Tým, který dosáhne jeho vrcholu vyhrál.O 2. a 3. místo hrají ti, co prohráli poslední hru proti 1. a 2. týmu. 4., 5., 6. místo obsadí týmy, kteří se umístí na prvních třech místech v nastříleném poškození, po týmech, kteří obsadí první 3 pozice (zde se bude rozhodovat mezi čtyřmi týmy, která budou v pavoukovi, nejblíže na ohodnocených příčkách).

1. tým obdrží na herní účet WoT 7500 goldů (3x 2500), 2. tým 3000 goldů (3x 1000), 3. tým 1500 goldů (3x 500), 4.,5.,6. místo 1500 goldů a to 3x 500 na účet RRK.

Velitelé, berte na vědomí, že výsledky jsou zpracovávány ručně a je třeba ověřit, zda nedošlo k chybě. Pokud dojde k chybě je důležité co nejdříve kontaktovat rozhodčí, aby zkontrolovaly a zveřejnili správný výsledek, nebo ověřili platnost výsledku. Hrejte slušně se ctí a s respektem k nepříteli. Neznalost pravidel neomlouvá a právo upravit pravidla před zahájením turnaje vyhrazeno.

 

 

Jeden komentář

  1. admin
    Květen 31st, 2014

    Turnaj je o jeden měsíc posunut, protože se přihlásilo jen 5 týmů. Další info asap…